Nemám sílu bojovat

10. january 2012 at 22:01 | Petra |  dailynewshehehe blbečci :*
ve škole, to teď moc nedávám, ale snažím se. Poslední týden, a pak hurá do hor. Pak musím dát přijímačky a jsem za vodou, žádnej stres. Už aby to bylo, že ? Poslední dobou jsem strašně náladová, cokoliv mě dokáže rozhodit. Nejspíš je to tím počasím. Nemám ráda zimu. Připadne mi taková, smutná a hlavně je mi pořád zima. Už chci léto, se vším všudy. Pořádný vedra, klidně i čtyřicítky. Hlavně ne zimu. Chci zase cítit vůni opalovacího krému, chci cítit jak na mě paprsky svítí ze všech stran a taky chci aby mě zase každý ráno probouzelo slunce. Prostě léto se vším všudy . . Jinak si budu malovat pokoj. Z té zelené už se mi dělá zle ble, ble. Nic proti zelené nemám, jenom už jí bylo dost. Přemalovávám na fialovo. Světle fialovo. Zezačátku jsem chtěla, barvu pleťovou nebo jemně růžovou, a nebo ještě sitě růžovou, ale nakonec nevím čím to bylo, jsem se rozhodla pro světle fialovou. Barva už je doma, teď jen sestěhovat nábytek, oblepit okna, zasádrovat a přetřít, nechat uschnout a ještě jednou přetřít pak nechat zaschnout a zase odlepit nálepky z oken, a přestěhovat nábytek na svoje místo. Pecka. Ale za to mi to stojí. Ještě to nemám úplně domyšlený, protože část mého nábytku je zelená, což asi nebude úplně ladit, ale taťka slíbil, že mi to v létě přetře. Uá, chci velkou postel. Ale zas musím trošku brzdit, chci jet do Londýna, už mám zaplacenou i zálohu. Muhehe, s nejlepčejší kamarádkou do Londýna, minulej rok jsem s ní byla v Paříži, a letos teda ten Londýn. A pokud to v létě výjde, tak i Chorvatsko, nechám si o tom zdát krásko :* Příští týden bude týden hrůzy, každej den pololetky, který musím dát na 1. Jó, už teď mám strach Vám povim. Dneska jsem byla na doučování z chemie. Doučoval mě učitel, kterýho jsem měla minulej rok na chemii a v pohodě jsem to dávala na jedničku. Najednou nám změnili učitele a já mám co dělat abych to uhrála na dvojku. Během 1 hodiny, mi dokázal vysvětlit 3 látky, který probíráme už dýl než měsíc s tím arogantním debilem. Já to všechno nechci házet na toho učitele, samozřejmě mám na tom svůj podíl i já, ale něco na tom bude. No nic, já se jdu zase drtit, dobrou :*

 


Comments

1 moustache. moustache. | Web | 11. january 2012 at 12:57 | React

Děláš si srandu? Jsem na tom úplně stejně jako ty. :D Nemám ráda zimu, radši ať se uškvařim, než někde zmrznu. ) Mám taky zelenej pokoj a na jaře si ho přemaluju asi na bílo červenou. :) Ta fialová bude určitě taky vypadat hezky. :) Taky poletim do Londýna, a taky jsme dostali novou učitelku, která je hrozná kráva, nic nám nedokáže vysvětlit, měla jsem 1 minulej rok a teď prej mám být ráda za 2. Prostě pinda tlustá, nesnášim jí. :D Ať ti to výjde. :) Včéra jsem dostala známky na pololetní vysvědčení, 3 dvojky a jedna 3 z matiky, to mě tak nehorázně se**, fakt nejvíc. Tak držim palce, ať ti ty příjmačky výjdou. ')
btw. pěkný blog .))

2 moustache. moustache. | Web | 11. january 2012 at 21:52 | React

Přesně, přesně, já mám pořád studený nohy. :DD Ty ses teda na to vrhla, to já spíš začnu hezky na jaře, až začne být trošku hezky. :D:) Já taky ty plakáty odlepila, takže tam jsou takový bílý strhance z toho, vypadá to strašně. :D Já úplně přemýšlim, co si na tu zed dám, možná CDéčka (obráceně), to sem někde viděla, je to strašně hezký. :))
Určitě ti výjdou. :) A na jakou chceš jít školu?')

3 moustache. moustache. | Web | 12. january 2012 at 10:45 | React

Já taky, miluju pocit tepla!!!!! :'D Já už taky začínám bejt, máme zelenej i barák, navíc naši zelenou milujou, brácha hraje za Bohemians 1905 - klokani, to znamená, že všude zelená barva prostě. :D Začíná mě to docela už štvát no. :D Já mám celkej malej pokoj, takže taky nevim nevim, ale ty CDéčka se mi líběj, takže si je prostě někam dám. :) Taky miluju moře, ale docela se ho i bojim, při pomyšlení na to, že mě někde zakousne 2 metrovej žralok, wdksdfrl. :DD Já taky na Obchodní akademii, akorát Evropskou. :) Asi půjdu na zaměření - hospodářský asistent, tam se učíš francouzsky a anglicky, francouzsky se chci učit odjakživa, miluju Francii, snad to tenhle to vyjde no. :)

4 moustache. moustache. | Web | 12. january 2012 at 10:46 | React

*Snad to tenhle rok vyjde no. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.